Luka Doncic (paremal) ja Kristaps Porzingis (vasakul)
Luka Doncic (paremal) ja Kristaps Porzingis (vasakul) Foto: Jerome Miron / USA TODAY Sports/Scanpix

Täna öösel peetud NBA hooajaeelses kohtumises alistas Luka Doncici ja Kristaps Porzingise koduklubi Dallas Mavericks suurelt 107:70 uuenduskuuri üleelanud Oklahoma City Thunderi.

Euroopa ühed parimad mängumehed panid kohe mängu alguses käima kõva sõu ja Oklahoma pallurid jäid hätta üks ühele kaitsemängus. Doncici ja Porzingise vedamisel võideti avaveerand 29:19 ja poolajaks kasvatati eduseis juba 57:38 peale.

Teisel poolajal mängisid juba rohkem vahetusmängijad, kes võitlevad koha eest põhihooaja nimekirja saamisel. Doncic ja Porzingis said nautida mängu vahetusmeeste pingilt.

Kohtumise parimana tõi sloveen Doncic 27 minutiga 19 punkti, 10 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu, lätlane Porzingis lisas 17 punkti ja 13 lauapalli. Oklahoma parimana viskasid itaallane Danilo Gallinari ja kanadalane Shai Gilgeous-Alexander võrdselt 16 silma.