PSG alistas Prantsusmaa kõrgliigas üheksa mehega lõpetanud Nice'i

Angel Di Maria - Paris Saint Germain
Angel Di Maria - Paris Saint Germain Foto: SEBASTIEN NOGIER/EPA

Prantsusmaa kõrgliigas võttis Paris Saint-Geirmain eile sündmusterohkes kohtumises Nice'i 4:1.

PSG ja Nice'i vahelise kohtumise alguses näitas Angel di Maria oma taset, viies 15. minuti ja 21. minuti väravatest PSG kohtumist 2:0 juhtima.Teisel poolajal jätkus võitluslik kohtumine, 67. minutil suutis Ignatius Ganago Nice'i kaotuseisu vähendada 1:2 peale.

Seejärel kustutasid Nice'i mängijad aga ise oma lootused PSG vastu punkte teenida: 74. minutil teenis teise kollase kaardi ja eemaldamise Wylan Cyprien, kolm minutit hiljem sai otse punase kaardi Christophe Herelle. Nii Jäi Nice kahemehelisse vähemusse.

PSG suutis hästi arvulist ülekaalu väljakul ära kasutada. 88. minutil suurendas Kylian Mbappe PSG eduseisu 3:1 peale ning lõppseisuks 4:1 vormistas Mauro Icardi.

PSG on pärast kümmet peetud kohtumist 24 punktiga liiga liider, ühe kohtumise vähem pidanud Nates on teisel kohal 19 punktiga. Nice asub 13 punktiga üheksandal kohal.