Imeline muutumine: Joshua alistanud mehhiklane on läbinud uuenduskuuri

Andy Ruiz Jr. (vasakul) ja Anthony Joshua. FOTO: DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP

Juuni esimesel päeval olümpiavõitja Anthony Joshua alistanud mehhiklane Andy Ruiz Jr. avaldas Instagramis pildi, kus annab kriitikutele märku, et paksu poisi tiitel on tema arvelt kadunud.

1. juunil vormistas Mehhiko lipu all võitlev poksija ühe spordiajaloo suurima šokitulemuse, võites 32-aastast Anthony Joshuat, kes polnud senise karjääri jooksul kordagi kaotanud.

Kibe alistumine jättis Suurbritannia atleedile valusa jälje ning kohe pärast matši asuti organiseerima korduskohtumist. Tänaseks on uus vastasseis kinnitatud ja mehed kohtuvad taaskord 7. detsembril Saudi Araabias.

«Eraelus austan Anthonyt väga, kuid poksiringis ei ole sõpru ning halastust,» sõnas Ruiz ESPNile antud intervjuus. «Sellest tuleb väga raske võitlus. Naasen eelmise korraga võrreldes paremas vormis - olen kergem, kiirem ja tugevam.»

30-aastase mehhiklase juttu kinnitab tema välimuse muutumine. Kui varem tituleeriti ta poksimaailma paksuks poisiks, siis praegused Instagrami pildid tõestavad vastupidist. Sportlane on ise samuti tunnistanud, et tegi ettevalmistuste käigus olulised muudatused enda treening-ja toitumiskavas.

Ruiz Jr. enne:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mexican Heavyweight Champion ??

A post shared by Andy Ruiz Jr (@andy_destroyer13) on

Ruiz Jr. pärast:

Tagasi üles
Back