Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Kellest saab uus Eesti kulturisimikuningas, kellest fitnessikuninganna?

2. novembril selguvad Tartu Ülikooli spordihoones Eesti meistrid kulturismis ja fitnessis, pildil maailmameister Arida Muru FOTO: Eero Vabamägi / Postimees

Järgmisel laupäeval, 2. novembril toimuvad Tartu Ülikooli spordihoones Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis. 

«Eelseisvad 51. Eesti meistrivõistlused saavad olema huvitavad ja erilised. Huvitavaks teeb asja see, et kulturism saab uue kuninga. Kes saab see olema, selgub kohapeal. Ütlen vaid nii palju, et tiitlinõudlejaid on ja tuleb järjest juurde,» ütles Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu president Ergo Metsla. 

Aastaid Eesti kulturismi suveräänselt valitsenud Ott Kiivikas lunastas aasta tagasi profilitsentsi ja on teinud võistlemises pausi, kuid panustab hetkel kulturismi ja fitnessi hüvanguks Euroopa Kulturismi ja Fitnessi Liidu täitevkomitee liikmena. See, kas tema mantlipärijaks saab tänavu juba supertulemusi näidanud Egert Oiov, Siim Savisaar või Raigo Kuusnõmm, selgub Tartus.

«Naiste võistluskategooriates on ühtlaselt kõrge maailmatase koju kätte toodud. Laval on ka suur hulk suurepärases vormis uustulnukaid. Üle pika aja on oodata tõsisemat konkurentsi naiste fitnessi kategoorias, kus Endla Vaherile sekundeerivad juuniorid Karina Polovnikova ja Reene Teder. Lisaks toome esmakordselt Tartusse uues formaadis fitmodellivõistlused, kus lisaks monokiinivoorule saab näha võistlejate graatsiat ja ilu õhtukleitides,» sõnas Metsla. 

Tagasi üles
Back