Arsenal kaotas Sheffield Unitedile ja langes esinelikust välja

Pierre-Emerick Aubameyangil jäi värav eile löömata
Pierre-Emerick Aubameyangil jäi värav eile löömata Foto: Peter Powell/EPA

Inglismaa jalgpalli 9. mänguvooru viimases kohtumises kaotas Londoni Arsenal esmaspäeva õhtul peetud kohtumises 0:1  Sheffield Unitedile.

Mängu ainus värav sündis 30. minutil, kui sel hooajal koduliigas esimest korda algkooseisu kuulunud Lys Mousset Sheffieldi skoori avas. Arsenalil oli seejuures olnud 10 minutit varem suurepärane võimalus mängu juhtma asuda, kuid suvel 80 miljoni eest meeskonda toodud Nicolas Pepe ei saanud äärelt tulnud tsenderdusele värava eest pihta.

Kaotus Sheffieldile kukutas Arenali hoobilt kaks kohta tabelis allapoole: Londoni meeskond langes kolmandalt kohalt viiendaks. Sheffield tõusis tabelis üheksandale reale, olles kogunud üheksast mängust 12 punkti.

Liigatabelit juhib endiselt nädalavahetusel Manchester Unitediga 1:1 viigi teinud Liverpool 25 punktiga. Manchester City jääb maha kuue silmaga, Leicester Cityl ja Chelseal on kogutud 17 punkti.