Järelvaadatav: Tartu Bigbank alistas karikavõistluste veerandfinaalis kindlalt Pärnu Võrkpalliklubi

Aadu Luukase karikavõistlustel võrkpallis alistas Tartu BigBank  Pärnu Võrkpalliklubi kindlalt 3:0 (25:19, 25:21, 25:13).  Tartu parimana tõi austraallane Curtis Stockton 17 punkti, Märt Tammearu lisas 14 silma. Pärnu  resultatiivseim oli lätlane Kristaps Platačs 11 punktiga.

Enne mängu:

Eelmisel aastal kohtusid Pärnu ja Tartu karikavõistluste poolfinaalis, toona võitis Pärnu mõlemad mängud vastavalt 3:0 ja 3:2. Finaalis tuli Pärnul tunnistada Saaremaa Võrkpalliklubi 3:2 paremust. Credit24 meistriliigas on mõlemad meeskonnad sel hooajal saanud kolm võitu – Bigbank on hetkel 9 punktiga teisel positsioonil, Pärnu on kolmandal kohal samuti 9 punktiga, vahendab Volley

Teises tänases mängus lähevad vastamisi TalTech ja esiliigas mängiv EstNor/Kiili. TalTech langes eelmisel aastal konkurentsist avaringis, kus nende teekonna lõpetas Rakvere VK. Sel hooajal on TalTech Credit24 Meistriliigas näidanud võitluslikku mängu, viimased kolm kohtumist on seejuures lahenduse leidnud alles viiendas geimis. EstNor/Kiili pole sel hooajal esiliigas suutnud kahe mänguga võiduarvet avada.

Bigbanki ja Pärnu paari kordusmäng toimub 19. novembril Pärnus, TalTech ja EstNor/Kiili peavad kordusmängu 10. novembril.

Aadu Luukase karika ülemise tabelipoole veerandfinaalpaarid:

  • Saaremaa VK – Tallinna Ülikool (esiliiga)
  • Selver Tallinn – EMÜ SK (esiliiga)

Aadu Luukase karika alumise tabelipoole veerandfinaalpaarid:

  • TalTech – Est/Nor Kiili (esiliiga)
  • Bigbank Tartu – Pärnu VK

Eelringide mängud toimuvad kohalesõitudega: üks mäng kodus, teine võõrsil. Võitjaks osutub kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Mängu eest antavate punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Karikavõistluste finaal toimub nii naistele kui ka meestele 29. detsembril Saku Suurhallis.

Tagasi üles
Back