Eesti tenniseneiu jätkab Oslos võidukalt

Toimetas Indrek Raudkivi
Katriin Saar
Katriin Saar Foto: tennis.ee

Teisipäeval Oslos 15 000 dollari  suuruse auhinnafondiga World Tennis Tour turniiril vägeva võidu teeninud Katriin Saar (WTA 1146) jätkab võidulainel. Täna alistas ta teisena asetatud Rootsi tennisisti Marina Yudanovi (WTA 530) 6:3, 6:4, teatas tennis.ee.

Eesti tennisist mängis esimest setti väga kindlalt, murdis vastase pallingu kuuendas geimis ja võitis seti 6:3. Teine sett oli pingelisem. Saar läks küll kahe murdega 3:0 ette, kuid lasi Yudanovil viigistada. Otsustava murde tegi Saar üheksandas geimis ja asus 5:4 juhtima ja kuigi rootslannal oli Saare pallingul kasutada ka üks murdepall, võitis Saar teise seti 6:4.

Kohtumine kestis mõni minut vähem kui kaks tundi. Esimeses ringis võitis 17-aastane Saar kolm tundi ja 22 minutit kestnud maratonlahingus itaallannat Maria Vittoria Vivianit (WTA 1025) 7:6(3), 4:6, 7:5.