Video. Antetokounmpo hiilgas avamängus kolmikduubliga

Toimetas Indrek Raudkivi
Houston Rocketsi staar James Harden (nr 13 ) üritab mööda mängida Milwaukee Bucksi  Giannis Antetokounmpost (nr 34)
Houston Rocketsi staar James Harden (nr 13 ) üritab mööda mängida Milwaukee Bucksi Giannis Antetokounmpost (nr 34) Foto: Tim Warner/AFP/Scanpix

Läinud ööl peeti korvpalliliigas NBA järjekordsed kohtumised. Keskses matšis tulid hooaja avamängus väljakule Houston Rockets - Milwaukee Bucks, James Harden vs Giannis Antetokounmpo. Bucks võttis hooaja avamängus võõrsilt 117:111 võidu.

Mängu juhtis algusest kuni neljanda veerandaja neljanda minutini Houston, alles siis sai Bucks kreeklase Giannis Antetokounmpo 30 punkti toel juhtima. Antetokounmpo oli üleplatsimees võttes 13 lauapalli ning andes 11 resultatiivset söötu. Rocketsi parim oli klubi eest debüüdi teinud Russell Westbrook 24 punkti ja 16 lauapalliga, James Hardeni arvele jäi 19 punkti ning 14 korviga lõppenud söötu.