Berbatovi kübaratrikk aitas Manchester Unitedi suure võiduni

Meeskonnakaaslased õnnitlevad Dimitar Berbatovit (keskel).
Meeskonnakaaslased õnnitlevad Dimitar Berbatovit (keskel). Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas leppis liider Manchester City võõrsil West Bromwich Albioniga väravateta viiki, samas kui peamine tiitlirivaal Manchester United hävitas Wigan Athleticu. Mõlemal meeskonnal on nüüd 45 punkti, kuid parem väravatevahe jätab esikohale City.

ManU sai koduväljakul kindla 5:0 võidu. Skoori avas 8. minutil Ji-Sung Park, 40. minutil jäi Wigan kümnekesi ning kohe kasutas olukorra ära Dimitar Berbatov, kes viis ManU 2:0 juhtima. Berbatov oli täpne ka 58. minutil, 76. minutil viis Valencia kodumeeskonna juba 4:0 ette ning lõppseisu vormistas Berbatov 78. minutil, kui realiseeris penalti.

Päeva viimases kohtumises lähevad vastamisi Stoke City ja Aston Villa.