Pärnu Sadam jäi Kalev/Cramo teerulli alla

Aigars Škele (vasakul), Sander Raieste (keskel) ja Martin Paasoja (paremal)
Aigars Škele (vasakul), Sander Raieste (keskel) ja Martin Paasoja (paremal) Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo alistas Eesti-Läti korvpallliigas peetud kohtumises Pärnu Sadama 109:60.

Kalev pani oma paremuse maksma kohe avaveerandajal, asudes 27:13 eduseisu. Teisel neljandikul ei saanud Pärnu kuidagi toimima enda kaitsemängu: pealinlased viskasid koguni 34 punkti ja võitsid poolaja samuti 34 punktiga. Teisel poolajal kasvas Eesti meisterklubi eduseis veelgi ja mängu lõpuks pidid pärnakad tunnistama koguni 59-punktilist kaotust.

Kalevi poolelt said kahekohalise punktiskoori kirja kuus meest. Enim tegi skoori Sander Raieste, kelle saldosse kogunes 17 silma. Kyle Vinales ja Martin Paasoja toetasid 16 punktiga.

Vaid kaheksa mehega mänginud Pärnu parim oli Lauris Blaus 16 punktiga.

Kalevil on nüüd tabelis kolm võitu ja üks kaotus, Pärnul jätkab kolme võidu ja nelja kaotusega.