Leonardi hea mäng aitas Clippersil alistada kaotuseta püsinud Spursi

Kawhi Leonard (palliga)
Kawhi Leonard (palliga) Foto: Alex Gallardo/AP

Läinud öösel peeti korvpallilligas NBA maha kolm kohtumist. Hooaja esimese kaotuse pidi vastu võtma San Antonio Spurs, kes võõrsil Los Angeles Clippersile 97:103 alla jäi.

Mängu alguses juhtohjad haaranud Clippers kontrollis kohtumist enamik aega. Poolajale kahepunktilises eduseisus läinud Los Angelese'i meeskond teisel poolajal kordagi külalisi ette ei lasknud ning võitsid lõpuks kuuepunktilise mänguvõidu. Võitjate parim oli suvel Toronto Raptorist üle tulnud Kawhi Leonard 38 punkti, 12 lauapalli ja nelja vaheltlõikega. Montrezl Harrell toetas 24 silmaga. Spursi ridades säras DeMar DeRozan 29 punkti ja seitsme lauapalliga.

Atlantas peetud kohtumises alistas Miami kodumeeskond Hawksi tulemusega 106:97. Üleplatsimeheks kerkis 28 silma toonud Miami mängujuht Kendrick Nunn. 24-aastasele tagamängijale sekundeeris pingilt alustanud Tyler Herro, kes võitjate punktisaldosse 17 silma lisas. Hawksi parim oli Jabari Parker 23 punktiga.

Õhtu viimases matšis alistas New Orleans Pelicans 122:107 Denver Nuggetsi. Võitjate parimatena tõid Jahlil Okafor 26 ja Brandon Ingram 25 punkti. Kaotajate resultatiivseimaks kerkis Michael Porter Jr 15 punktiga.