Barcelona sai koduliigas šokk-kaotuse, Real ei suutnud liidriks kerkida

Kris Ilves
Lionel Messi.
Lionel Messi. Foto: JOSE JORDAN/AFP

Barcelona jalgpallimeeskond sai koduses Hispaania meistriliigas šokk-kaotuse, jäädes võõrsil 1:3 alla Levantele.

Barcelona au ja uhkus Lionel Messi realiseeris mõned minutid enne puhkepausi 11 meetri karistuslöögi, kuid teine poolaeg kulges külaliste jaoks vaevaliselt. Levante pani paremuse maksma lühikese perioodi jooksul: Jose Campana skooris 61., Borja Mayoral 63. ja Nemanja Radoja 68. minutil.

Levantele allajäämine on Barcelona kolmas liigakaotus tänavusel hooajal, sest katalaanid on tunnistanud ka Bilbao Athleticu ja Granada paremust. Lisaks on Barcelona mänginud viiki Osasunaga.

Madridi Real ei suutnud igipõlise rivaali libastumist ära kasutada ja liigatabeli liidriks kerkida, sest mängis kodus väravateta viiki Betisiga. Hispaania meistriliiga tabelitipp: Barcelona 22 punkti (11 mängust), Real 22 (11), Atletico 21 (12), Sevilla 21 (12), Granada 20 (11), Sociedad 19 (11).

Madridi Real mängis kodus 0:0 viiki Betisiga.
Madridi Real mängis kodus 0:0 viiki Betisiga. Foto: SERGIO PEREZ/REUTERS