Sten Dorian Piirimägi kaitses Belgias mainekat tiitlit

Sten Dorian Piirimägi

FOTO: Erakogu

1.-3. novembril toimus maineka Beneluxi kardispordi meistrisarja 5. ja ühtlasi viimane etapp Belgias, Mariembourgi kardirajal. Eestlastest olid võistlustules Kaspar Korjus ja Sten Dorian Piirimägi.

Mõlemad eestlased võtsid osa kõige võimsamas, 6-käigulises Super Shifteri klassis. Valdavalt märg kuid kohati kuivav rada tegi olukorra keeruliseks nii pilootidele kui mehaanikutele.

Ajasõidus tegi suurepärase tulemuse Kaspar Korjus, võttes kvalifikatsioonivõidu, Piirimägi oli neljas. Eelsõidud õnnestusid kõige paremini Piirimäel, kes võitis nii kuivas kui vihmaga peetud sõidud. See andis finaaliks parima stardipositsiooni ning ühtlasi oli sellega Beneluxi meistritiitel kindlustatud. Korjusele eelsõitudest 4. ja 2. koht, mis andis finaali stardiks 2. koha.

Finaali alustasid kaks Eesti poissi kõrvuti esireast. Märjal rajal peetud finaali juhtis algusest lõpuni kindlalt Piirimägi, Korjus loovutas küll stardis ühe koha, kuid sõitis kindlalt ja saavutas 3. koha. Hooaja kokkuvõttes saavutas Kaspar Korjus 4. koha, Piirimägi kaitses aga tiitlit.

Tagasi üles