Fännidega raksu läinud Xhakalt võeti kaptenipael

FILE PHOTO: Soccer Football - Premier League - Arsenal v Crystal Palace - Emirates Stadium, London, Britain - October 27, 2019 Arsenal's Granit Xhaka reacts after being substituted Action Images via Reuters/Tony O'Brien EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. Please contact your account representative for further details/File Photo FOTO: TONY O'BRIEN/Action Images via Reuters

Londoni Arsenali peatreener Unai Emery andis teada, et võttis poolkaitsjalt Granit Xhakalt kapteni staatuse.

Hispaanlasest loots selgitas, et kujunenud olukorras polnud tal muud valikut.

«Mul oli Xhakaga kohtumine ja ta ei ole enam kapten. Ta aksepteeris minu otsust. Ma pidin selle otsuse tegema ja nüüd on see teema lõppenud.»

Endine kapten Granit Xhaka pööras fännidega lõplikult tülli üle-eelmisel pühapäeval peetud 2:2 viigimängus Crystal Palace'iga, kui poolkaitsja väljakult lahkudes tugeva vilekoori osaliseks sai. Šveitsi koondislane saatis fännid seepeale pikalt ning andis sotsiaalmeedias teada, et fännide solvangud tema aadressil on kestnud mitmeid kuid.

Arsenali uueks kapteniks saab Gaboni koondise ründaja Pierre-Emerick Aubameyang.

Tagasi üles
Back