Klavani koduklubi peatreener: kogu saar elab meile kaasa, loorberitele puhkama jääda ei saa

Rolando Maran

FOTO: Marco Iacobucci / IPA/PA Images

Head hooaega tegev Cagliari alistas täna Itaalia kõrgliigas Fiorentina 5:2 ja nii tõusti turniiritabelis kolmandale positsioonile. Ragnar Klavani koduklubi peatreener Rolando Maran leidis, et loorberitele puhkama jääda ei saa.

Koduväljakul mänginud Cagliari väravad lõid Marko Rog, Fabio Pisacane, Giovanni Simeone, Joao Pedro ja Radja Nainggolan. 31-aastane Nainggolan sai lisaks väravale ka kolm resultatiivset söötu kirja. Klavan tegi kaasa kõik 90 minutit.

«Ükski ennustus ei pakkunud meid nii kõrgele kohale. Kogu saar elab meile kaasa, peame sama moodi edasi pingutama. Meie suurimaks väljakutseks oleme meie ise, mitte keegi teine,» lausus Maran Dazn-ile.

«Meeskonna mängijad töötavad kõik suurepäraselt. Mängu lõpuga ma täna rahule ei jäänud, me lõpetasime mängimise ja lasime kaks väravat lüüa. Fiorentina ei ole kerge vastane, aga meie võit tundus lihtsalt tulevat, sest töötame selle nimel nii kõvasti,» rääkis Maran.

«Naudime praegust seisu, aga me ei saa jääda loorberitele puhkama ja eeldada, et meil pole enam nii kõvasti tööd teha vaja, et selliseid tulemusi teha,» kinnitas Maran.

Tagasi üles