Lebron Jamesi tegi kolmikduubli, kuid pidi tunnistama tiitlikaitsja paremust

Lebron James palliga
Lebron James palliga Foto: Ringo Chiu/ZUMAPRESS.com

Korvpalliliigas NBA alistas valitsev meister Toronto Raptors võõrsil 113:104 ühe suurima tiitlipretendendi Los Angeles Lakersi.

Kohtumist alustas paremini Lakers, kes kontrollis enamikku mänguajast. Poolaja 8 punktiga võitnud kodumeeskond loovutas initsiatiivi kolmanda veerandaja lõpus ning neljandale veerandajale mindi 78:78 viigiseisult. Viimasel neljandikul viskas Raptors koguni 35 punkti ning sellele Lakersilt enam vastust ei olnud.

Võitjate poolel särasid kaksikduublitega nii Pascal Siakam kui ka Fred VanVleet. 42 minutit mänginud Siakam tõi parimana 24 punkti ja noppis 11 lauapalli, VanVleet toetas 23 punkti, 7 lauapalli ja 11 korvisööduga.

Lakersi parim oli Anthony Davies 27 punkti ja 8 lauapalliga. Lebron tegi kolmikduubli: 34-aastane mängumees viskas 13 punkti, võttis maha 13 lauapalli ja andis 15 resultatiivset söötu.

Kaotusest hoolimata jätkab Lakers seitsme võidu ja kahe kaotusega läänekonverentsi liidrina. Ka Raptorsil on seitse võitu ja kaks kaotust, kuid nemad hoiavad idakonverentsis Boston Celticsi järel teist kohta.