Treeningule hüppeliigese ortoosiga tulnud Salah jääb valikmängudest eemale

Mohamed Salah.

FOTO: Peter Byrne/PA Wire/PA Images

Liverpooli jalgpalliklubi ja Egiptuse rahvusmeeskonna ääreründaja saabus koondise treeningule hüppeliigese ortoosiga ja jääb eelseisvatest mängudest Keenia ja Komoori saartega eemale.

Sky Sports kirjutab, et Salah on alates 5. oktoobrist, kui Liverpool mängis Leicester Cityga, kannatanud hüppeliigesevalu küüsis. 27. oktoobril peetud liigamängus Tottenham Hotspuriga vahetati Salah enne mängu lõppu välja. Lisaks vahetati algkoosseisu kuulunud egiptlane välja 5. novembril toimunud mängus Aston Villaga ja möödunud pühapäeval peetud lahingus Manchester Cityga.

Egiptuse jalgpalliliit teatas, et kuigi Salah soovib rahvusmeeskonda esindada, siis pärast koondise arsti, peatreeneri ja mängija jutuajamist jõuti järeldusele, et tema osalemine on välistatud, sest Salahi jalg vajab taastumiseks aega.

Egiptus kohtub 14. novembril Aafrika Rahvuste Karika esimeses valikmängus kodus Keeniaga ning neli päeva hiljem võõrsil Komoori saartega. Samas alagrupis mängib ka Togo rahvusmeeskond.

Liverpool peab järgmise mängu 23. novembril, kui kohtub liigamängu raames võõrsil Crystal Palace’iga. Liverpooli edu Inglismaa meistriliigas lähimate jälitajate Leicester City ja Londoni Chelsea ees on kaheksa punkti. Neljandal kohal olev Manchester City kaotab Liverpoolile üheksa silmaga.

Tagasi üles