James Harden (13) palliga.
James Harden (13) palliga. Foto: Troy Taormina/USA Today Sports

Läinud öösel kohtusid NBA põnevuslahingus Houston Rockets ja Los Angeles Clippers ning taas kerkis mängukangelaseks punktimasin James Harden, kes oli taas imelises hoos.

Houston pani võidule aluse kohe avaveerandil, mida alustati 15:3 spurdiga. Kokku võideti esimene periood lausa 31:15 ja Hardeni arvele oli kogunenud juba 14 punkti.

Clippers küll toibus ja viimasel veerandil võeti isegi nelja punktiline eduseis sisse, kuid see järel algas võttis mängu enda peale Harden, kes ei vedanud Houstonit alt. Järjepanu tabas 30-aastane mängumees raskeid viskeid ning omale omaselt teenis palju vabaviskeid. Houston võitis lõpuks kohtumise numbritega 102:93.

Harden viskas mängu parimana 47 punkti. Talle olid toeks Russell Westbrook 17 ja Clint Capela 12 punktiga, šveitslasele lisaks veel 20 lauapalli. Clippersi edukaim oli Kawhi Leonard 26 punkti ja 12 lauapalliga.