Inimlik eksitus? Belgia koondislane jooksis platsile meeskonnakaaslase mängusärgis

Dedryck Boyata särki vahetamas.
Dedryck Boyata särki vahetamas. Foto: Anatoliy Medved/ZUMAPRESS.com

Belgia kaitsja Dedryck Boyata tuli ootamatult EM-valikmängus Venemaa vastu väljakule koondisekaaslase mängusärgis.

Laupäeva õhtul peetud EM-valikmängus Belgia ja Venemaa vahel juhtus ootamatu seik, kui teisel poolajal jalutas Belgia kaitsja Boyata väljakule vale särgiga. Boyata enda mängusärk kannab numbrit neli, kaitsja oli poolajal selga pannud aga meeskonnakaaslase Michy Batshuayi särgi, mis kandis numbrit 23.

Boyata ei märganud eksimust ning mängis vale särgiga koguni 13 minutit enne kui eksitus välja tuli ning Boyata väljakult hetkeks lahkus, et selga panna õige särk. Hiljem tuli Batshuayi ise ka väljakule, kuigi tema särk oli seal juba varasemalt omad minutid veetnud.

Belgia võitis kohtumise 4:1, väravad lõid Belgia eest Eden Hazard, Thorgan Hazard ning Romelu Lukaku. Ühtlasi kindlustas Belgia selle võiduga pääsu EMile.