Virgil van Dijk: oleme tagasi seal, kuhu kuulume

Virgil van Dijk rõõmustab 0:0 viigi üle Põhja-Iirimaaga, tulemus viis hollandlased taas Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile. FOTO: JASON CAIRNDUFF/Action Images via Reuters

Jalgpalliklubi Liverpool kaitsja Virgil van Dijk ütles pärast Hollandi kvalifitseerumist EM finaalturniirile, et Hollandi jalgpallimeeskond on tagasi seal, kus ta olema peab.

Oranžid ei pääsenud teatavasti 2016. aasta EMile ega ka 2018. aastal Venemaal toimunud MMile. Hollandlased kindlustasid EM-finaalturniiri koha laupäeval peetud kohtumises, mis lõppes 0:0 viigiga Põhja-Iirimaaga.

«Mul on tõeliselt hea meel, et oleme tagasi EMil. See tähendab meie inimeste jaoks palju. Loodan, et saame alagrupimängud kodusel Johan Cruyffi Areenal pidada. See oleks võimas,» rääkis van Dijk.

«Üsna traagiline oli kaks suurturniiri vahele jätta. Arvan, et hollandlased võivad nüüd taas ära harjuda sellega, et suurturniire ilma Hollandita ei peeta,» lisas 28-aastane van Dijk.

Homseks matšiks võiduta Eesti vastu van Dijk isiklikel põhjustel väljakule ei jookse. «Meil on parandamisruumi, kuid pärast kaht vahelejäänud turniiri on tähtis osata EMile jõudmist tähistada.»

Tagasi üles
Back