P, 26.03.2023

Brasiilia koondise peatreener: Messi pole isegi mitte võrreldav Pelega

Postimees Sport
Brasiilia koondise peatreener: Messi pole isegi mitte võrreldav Pelega
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Lionel Messi
Lionel Messi Foto: Abir Sultan/Epa

Brasiilia jalgpallikoondise peatreener Tite leiab, et Lionel Messi tase ei ole kuidagi võrdväärne sellega, mida näitas omal ajal jalgpallilegend Pele. 

«Pele ei ole mitte kellegiga võrreldav. Ma kuulen aga ei kuula neid inimesi, kes Pelet teiste sportlastega võrdlevad. Need inimesed lihtsalt ei tea ajalugu ning selle mehe kvaliteeti,» lausus Tite väljaandele Goal.

«Pele oli lihtsalt fenomenaalne. Jah, ma olen varem maininud, et Messi on erakordne mängija, aga seda mõtlen ma praeguse aja mängijate suhtes. Messi on väga hea ja loominguline, aga mitte võrreldav Pelega,» lausus Tite.

«Pele oli lihtsalt täiesti omast klassist. Ma ei ütle seda, sest olen brasiillane, vaid Pele lihtsalt oli väljakul midagi täiesti enneolematut. Minu arust pole mõtet Messit isegi mitte Pelega võrrelda, need võrdlused pole usutavad,» seletas Tite.

Brasiilia peatreeneri väljaütlemised võivad olla mõjutatud ka tema ja Messi vahelisest konfliktist. Hiljuti alistas Argentina 1:0 Messi väravast Brasiilia ning kohtumise käigus sattusid Tite ja Messi sõnelema.

Märksõnad
Tagasi üles