Töötuks jäänud Lappi: Citroeni lahkumine oli šokk, M-Sport on mu ainus võimalus

Esapekka Lappi

FOTO: Citroen Racing/McKlein

Citroeni lahkumisega MM-sarjast ootamatult tööta jäänud soomlane Esapekka Lappi oli uudist kuuldes šokeeritud, kuid nüüd loodab ta siiski saada sõitma M-Sporti. 

«Alguses lugesin lihtsalt kuulujutte meeskonna lahkumisest aga eeldasin, et need on pigem seotud sellega, et Oiger' oli meeskonnast lahkumas. Üritasin varem infot saada meeskonna pealikult Pierre Budarilt, aga ta ei öelnud mulle midagi,» rääkis Lappi autospordile.

«Sain ühel hetkel aru, et midagi on valesti. Uudis oli minu jaoks päris šokeeriv. Usun, et uueks hooajaks olemsime teinud päris hea edasimineku, uus aero töötas hästi, see oleks meid kiiretel rallidel aidanud. Lisaks oli meil tulemas ka uus mootor ja uuendused diferentsiaalide osas,» lausus Lappi.

«Nüüd on minu ainsaks võimalikuks variandiks M-Sport. See on päris keeruline olukord. Kui seal jääb mõni koht üle, siis kandidaate on palju. Hooaja lõpus tagasi vaadates polnud ma just kõige kiirem sõitja, aga sellegi poolest võitleme edasi ja üritame oma kohta säilitada,» lausus Lappi.

Tagasi üles