Tottenhami peatreener Mourinho: üritan varasemalt tehtud vigu vältida

Jose Mourinho

FOTO: Martin Rickett/PA Wire/PA Images

Sel nädalal Inglismaa jalgpalliklubide tippseltskonda kuuluva Tottenhami peatreeneriks saanud Jose Mourinho lubab varasemalt tehtud vigu vältida.

Eelmisel viiel hooajal oli Tottenhami peatreeneriks Mauricio Pochettino, kes sel nädalal vallandati, kuna klubi juhtkonna arust ei olnud näidatud tulemused piisavalt head. Teda asendab eelmisel aastal Manchester Unitedist vallandatud Jose Mourinho.

«Ma mõistan, et olen varasemalt treeneriametis teinud vigu. Nüüd olen nendest õppinud ja enam ma samu vigu ei korda. Ma olen piisavalt tagasihoidlik, et suudaksin oma karjääri ise objektiivselt hinnata,» vahendab BBC Mourinho lauseid.

«Ma ei mõtle analüüsimise mõttes mitte lihtsalt viimaseid aastaid vaid kogu oma karjääri. Kuidas ma üldse jõudsin nii kaugele, oma arengut, probleeme ja lahendusi. Ma ei saa oma käekäigus kedagi teisi süüdistada,» rääkis Mourinho.

«Mõned asjad siiski ei muutu. Kui meeskond kaotab ei ole ma rõõmus. Üritan mängijaid mõjutada sarnasel viisil, sa ei saa olla õnnelik kaotuste üle. Nii on väga keeruline olla võitja, kui rõõmustad kaotuste üle,» lausus Mourinho.

Tottenhamis erinevalt Unitediga portugallane suuri muudatusi mängijate osas ei plaani: «Praegune koosseis on minu jaoks parim kingitus, ma ei vaja uusi mängijaid, olen rahul nendega, kes mul olemas on.»

Mourinho ametiaeg Manchester Unitedis lõppes eelmise aasta detsembris, kui United oli poole hooajaga jäänud liigaliidrist Liverpoolist maha juba 19 punktiga. Lisaks oli Mourinhol Unitedis probleeme mängijatega läbisaamisel.

Tagasi üles
Back