Fännidega raksu läinud Xhaka võib taas Arsenali eest väljakule tulla

Granit Xhaka

FOTO: Paul Terry via www.imago-images.de/imago images/Sportimage

Arsenali peatreener andis teada, et Granit Xhaka võib nädalavahetusel taas Arsenali koosseisu kuuluda, vaatamata sellele, et mängija ise seda ei uskunud.

27-aastane Xhaka alustas hooaega meeskonna kaptenina, kuid oktoobris sattus ta sõnavahetusse meeskonna fännidega, mille tagajärjel ta kaptenipaela kaotas ning meeskonna koosseisust välja langes.

Pärast seda lausus poolkaitsja ise, et ta ei kannatanud ära fännide sõimu tema naise ja tütre suhtes. Samas arvas Xhaka, et tõenäoliselt ei mängi ta Arsenali koosseisus enam kunagi.

Nüüd on aga puhumas uued tuuled ning peatreener Emery andis teada, et Xhaka võib juba sel nädalavahetusel taas koosseisus olla kohtumises Southamptoni vastu. «Otsustame seda reedel, kas ta mängib või mitte. Tema suhtumine on paranenud ja me meeskonnana vajame teda,» lausus Emery BBC-le.

«Rääkisin temaga täna hommikul, oli väga asjalik vestlus. Ta treenis enne koondisemänge väga kõvasti ning on heas hoos. Loodan, et ta suudab tagasi väljakule tulla ja hästi esineda. Nii oleksid ka toetajad uuesti tema poolel,» lausus Emery.

Tagasi üles