Manchester Unitedi tähtmängija: peatreeneritoolile pole paremat meest kui Solskjaer

Paul Pogba vasakul ja Marcus Rashford paremal.

FOTO: Nick Potts/PA Wire/PA Images

Keerulise hooaja alguse järel kriitikanoolte rahe alla jäänud Manchester Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer on viimastel nädalatel meeskonnale uue hingamise toonud ning ka tulemused paranevad. 

Inglismaa kõrgliigat 4:0 võiduga Londoni Chelsea üle alustanud United kukkus korra liigatabelis ka koguni 15. kohale. Tegemist oli klubi ajaloo viimase 33 aasta kõige kehvema hooaja algusega. Paljud kriitikud ootasid põnevusega, mis hetkel 46-aastane norralane vallandatakse. 

Manchester Unitedi juhtkond, aga hindas Solskjaeri tööd ning andis talle aega eksimusteks. Nüüd hakkab kõik vaikselt vilja kandma, sest viimasest kuuest kohtumisest on võidetud viis mängu. Inglismaa kõrgliigas hoitakse 16 punktiga seitsmendat positsiooni, kuid tiitlirong on läinud, sest Liverpoolil on koos juba 34 silma. 

«Ole on hea inimene ja tal on süda õiges kohas. See teebki temast kõige õigema inimese Unitedi peatreeneritoolile,» ütles 22-aastane Marcus Rashford. 

Täna Solskjaerile sõlmis Rashford Unitediga ka uue pikaajalise lepingu. «Me oleme samal lainel ning soovime teha tööd samamoodi. Ma ei mõelnud kaua, kui oli võimalus lepingupikenduseks,» rääkis noor britt. 

Tagasi üles