Itaalia gigandi juhendaja haaras seksiguru rolli ning nõustas mängijaid

Antonio Conte.

FOTO: DAVID KLEIN / REUTERS

Seria A tippklubi Milano Interi peatreener Antonio Conte osutus lisaks hiilgavale taktikule ka tõeliseks teadjameheks muus vallas, kui andis enda superstaaridest hoolealustele seksinõu.  

«Soovitasin enda mängijatel seksida lühikese perioodi jooksul ja minimaalse pingutusega. Nad peaksid kasutama positsioone, mis ei nõuaks erilist vaeva - naine peal, nemad all,» vahendas Bleacherreport Conte sõnu. «Ideaalis võiks ühte heita abielunaistega, sest teiste puhul nõuab aktsioon ekstra pingutamist.»

Ootamatu nõuanne ei tule siiski niisama, sest Milano Inter on tegemas suurepärast hooaega. 12. vooru järel jäädakse liider Torino Juventusest maha vaid ühe punktiga.

Legendaarse ütluse kohaselt võidetakse matše ründajatega ning tiitleid kaitsjate abil, kuid tuleb välja, et trofeede noppimisel mängib olulist rolli ka vutimeeste voodielu. Näiteks Manchester City endine pallur Samir Nasri tunnistas samuti, et Pep Guardiolal olid sarnaselt Contega samasugused nõudmised. «Tema arvates pidid kõik seksuaalsed tegevused toimuma enne keskööd, see aitas säilitada korralikku und,» meenutas 32-aastane prantslane. 

Tagasi üles