Vigastusest taastunud Neymar aitas PSG taas võidule

Neymar.
Neymar. Foto: CHINE NOUVELLE/SIPA/CHINE NOUVELLE/SIPA

Paris Saint-Germaini jalgpallimeeskond teenis Prantsusmaa kõrgliigas järjekordse võidu.

PSG kohtus kõrgliiga 14. vooru kohtumises Lillega. Kohumise saatus otsustati esimesel poolajal – 17. minutil viis Mauro Icardi PSG 1:0 kohtumist juhtima ning 31. minutil vormistas Angel Di Maria seisuks 2:0. Nii ka kohtumine lõppes.

Oktoobris Brasiilia rahvuskoondist esindades reielihasele viga teinud Neymar oli nüüd taas pärast pikemat paus väljakul. Brasiillane sel korral oma nimele väravaid ega väravasööte ei saanud, 65. minutil vahetati ta välja Kylian Mbappe asemele.

Ühtlasi kasvatas PSG edu Prantsusmaa kõrgliigas juba 11 punkti suuruseks teisel kohal oleva Marsielle' ees. Uuel nädalal kohtutakse aga Meistrite liigas Madridi Realiga.