Dortmundi Borussia suutis kolmeväravalisest kaotusseisust viigi välja võidelda

Dortmundi Borussia jalgpallurid rõõmustavad võiduvärava üle.
Dortmundi Borussia jalgpallurid rõõmustavad võiduvärava üle. Foto: BEAUTIFUL SPORTS/Wunderl via www.imago-images.de/imago images/Beautiful Sports

Dortmundi Borussia suutis Saksamaa kõrgliiga 12. vooru kohtumises liiga punase laterna Paderborni vastu tulla välja 0:3 kaotusseisust ja kohtumine viigistada.

Sel hooajal Saksamaa kõrgliigas viimasel kohal olev Paderborn on hooaja jooksul kirja saanud vaid ühe võidu. Kohtumises Dortmundi vastu suudeti teha aga suurepärane algus – Streli Mamba kahe vära ning Gerrit Holtmanni ühe värava abil juhiti kohtumist avapoolaja lõpus koguni 3:0.

Dortmund ei olnud siiski veel oma viimast sõna öelnud, teise poolaja alguses lõi Jadon Sancho Dortmundi kasuks ühe värava tagasi. 84. minutil suutis Axel Witsel kaotusseisu vähendada 2:3 peale ning kohtumise viimastel minutitel suutis Marco Reus Dortmundi kaotusest päästa. Kohtumine lõppes 3:3 viigiga.

Dortmundi Borussia on Saksamaa kõrgliigas 12 mänguvooru järel 20 punktiga tabelis viiendal kohal, kaotust liigaliidrile Mönchengladbachi Borussiale on hetkel viis punkti, kuid liigaliider kohtub täna veel Berliini Unioniga. Paderborn hoiab 5 punktiga tabelis viimast kohta .