Messi Neymarile: tule tagasi Barcelonasse, ainult nii suudame Meistrite liiga võita

Neymar ja Lionel Messi.

FOTO: Daniel Tejedor/AP

Inglismaa meedia väitel kutsus FC Barcelona staarmängija Lionel Messi eelmisel hooajal Meistrite liigast välja langemise järel klubisse tagasi brasiilia ründestaari Neymari.

Eelmisel aastal kaotas Barcelona Meistrite liiga poolfinaalis Liverpoolile 0:4 ning nii langeti hilisema võita vastu turniirilt välja. Dayl Maili väitel kutsus Lionel Messi pärast kaotust Neymari tagasi Barcelonasse.

«Ainult koos suudame me meistrite liiga võita. Soovin, et sa tuleksid tagasi Barcelonasse. Kahe hooaja pärast lahkun Barcelonast ning siis saad minu koha siin meeskonnas üle võtta,» kirjutas Messi väidetavalt Neymarile.

Barcelona jalgpalliklubi direktor Eric Abidal kinnitas, et meeskond on arutanud Neymari klubisse tagasitoomist ning siiani on see variant laual. «Maailma tipptegija, kes saab aru Barcelona põhimõtetest ja suudab mängida suurepärasel tasemel on alati meie valikutes sees,» lausus Abidal.

Neymar lahkus Barcelonast aastal 2017, kui liitus 222 miljoni euro eest Paris Saint-Germainiga. Seal pole ta oma tõelist potentsiaali aga ära kasutada suutnud ning brasiillasel on olnud probleeme ka vigastustega.

Tagasi üles