Bayern teenis koduliigas juba kolmanda kaotuse

Leon Bailey väravat tähistamas
Leon Bailey väravat tähistamas Foto: Jan Huebner/Eduard Martin via www.imago-images.de/imago images/Jan Huebner

Valitsev Saksamaa jalgpallimeister Müncheni Bayern sai eile juba hooaja kolmanda kaotuse, kui koduväljakul tunnistati  Leverkuseni Bayeri 1:2 paremust.

Leverkusen asus kohtumist juhtima 10. minutil, kui skoori avas jamaikalane Leon Bailey. Bayerni vastus saabus 34. minutil, võõrustajate väravaarve avamise eest kandis hoolt sakslane Thomas Müller. Viigiseis püsis tablool kõigest 113 sekundit, siis lõi Bailey oma teise ja viis külalised taas ette.

Kuigi Leverkusen jäi ka 81. minutil keskkaitsja Jonathan Tah' punase kaardi tõttu vähemusse, ei suutnud kodumeeskond rohkem skoori teha ning Leverkusen teenis võõrsilt magusa 2:1 võidu.

Leverkuseni Bayer kerkis võidu järel liigatabelis 22 punktiga seitsmendale positsioonile. Valitsev meister Bayern hoiab 24 silmaga neljandat positsiooni. Uueks liigatabeli liidriks kerkis RB Lepizig, kes  oli 3:2 parem Paderbornist. Sel nädalal Mesitrite liigas edasipääsu kindlustanud meeskonnal on koduliigas 13 mänguga kogutud 27 punkti.