Arsenali kriis jätkub: liiga eelviimase meeskonna vastu ei suudetud enamat viigist

Norwich City - Arsenal
Norwich City - Arsenal Foto: CHRIS RADBURN/REUTERS

Arsenali võiduta seeria sai pikendust kui Inglismaa kõrgliiga 14. voorus viigistati 2:2 tabeli eelviimasel kohal oleva Norwichiga.

Pärast Euroopa Liigas saadud 1:2 kaotust Frankfurdi Eitrachtilt vallandas klubi peatreener Unai Emery. Uueks peatreeneriks määratud Freddie Ljungberg ei suutnud aga esimeseks liigamänguks meeskonnale suurt värskust tuua.

Soomlane Teemu Pukki viis Norwichi 21. minutil kohtumist juhtima. Kaheksa minutit hiljem suutis Arsenali poolt aga Pierre-Emerick Aubameyang seisu  penaltist viigistada, kusjuures esimesel sooritusel tõrjus Tim Krull Aubameyangi löögi, kuid Norwichi mängijad jooksid varem karistusalasse ning penalt määrati kordamisele.

Poolaja viimasel minutil viis Todd Cantwell Norwichi taas juhtima ning poolajale mindi Norwichi 2:1 eduseisus. Aubameyang suutis Arsenali siiski kaotusest päästa, 57. minutil lõi ta mängus oma teise värava ja vormistas lõppseisuks 2:2.

Arsenal on nüüd liigatabelis 19 punktiga kaheksandal kohal, Norwich jätka 11 punktiga 19. ehk eelviimasel kohal. Arsenali viimane võit Inglismaa kõrgliigas pärineb 6. oktoobrist kui alistati 1:0 Bournemouth.

Täna peetud teises Inglismaa kõrgliiga kohtumises leppisid Wolves ja Sheffield United 1:1 viiki.