Esikolmikusse jõudnud prantslannad: meil olid väga head suusad

Julia Simon (vasakul) ja Justine Braisaz (paremal) FOTO: TT NEWS AGENCY/via REUTERS

Laskesuusatamise Östersundi MK-etapil 15 km tavadistantsil esikolmikusse jõudnud prantslannad Julia Simon ja Justine Braisaz kiitsid võistlusjärgses intervjuus määrdemehi. Suusatajate sõnul on nende hooldetiim teinud viimastel päevadel imelist tööd.

Täna kahe möödalasuga esikoha noppinud Braisaz oli väga rahul, et suutis sprindi 83. koha võidu vastu vahetada.

«Olen väga õnnelik. Neli päeva tagasi sattusin ma tõsise pinge alla. Mul puudus teadmine, kuidas hooaja ettevalmistus on läinud. Arvasin, et mul õnnestus eelmise hooaja õudused selja taha jätta, aga sprindi ebaõnnestumine tuletas need mulle taas meelde. Enne tänast sõitu olin ebakindel. Aga vaheajapunktides mõistsin, et liigun hästi ja suusad toimivad suurepäraselt,» rääkis 23-aastane prantslanna L'Équipe'ile

Täna kolmandana lõpetanud ja naiskonnakaaslasele 17,7 sekundiga kaotanud Julia Simon rõhutas eriti heade suuskade tähtsust.

«Olen samuti oma sõiduga väga rahul. Mul olid hullult head suusad. Meie määrdemehed on teinud suurepärast tööd. Seda oli näha juba eile, kui mehed nelikvõidu võtsid,» kiitis esimest korda individuaalvõistlusel poodiumile jõudnud prantslanna.

Tagasi üles
Back