Ronaldo ammu unustatud: Benzema järjekordne supermäng aitas Reali Hispaania liidriks

Aastaid Cristiano Ronaldo varju jäänud Karim Benzema on leidnud uue hingamise.
Aastaid Cristiano Ronaldo varju jäänud Karim Benzema on leidnud uue hingamise. Foto: Emilio Naranjo/Epa

Madridi Real teenis La Ligas neljanda järjestikuse võidu, kui kodus alistati Espanyoli ametivennad tulemusega 2:0. Võit kergitas Hispaania gigandi kohaliku tšempionaadi arvestuses esimesele kohale.

37. minutil viis Reali juhtima prantslane Raphael Varane, kes realiseeris Karim Benzema resultatiivse söödu. Kümme minutit enne matši lõpuvilet tsementeeris superhoos Benzema mõõduvõtu lõppseisu. 83. minutil teenis Ferland Mendy teise kollase kaardi, jättes pealinna tiimi kohtumise lõpuni arvulisse vähemusse.

Karim Benzema jaoks oli tegemist tänavuse hooaja 11. tabamusega, mis teeb temast selle arvestuse kindla esinumbri. Endisele Prantsusmaa koondislasele järgneb FC Barcelona imemees Lionel Messi, kes on 14. vooruga saanud kirja üheksa väravat ja viis tulemuslikku söötu.

Madridi Real tõusis 34 silmaga Hispaania meistriliiga liidriks. Igipõline vihavaenlane Barcelona jääb neist kolme punkti kaugusele. Kolmandal positsioonil paikneb 30 punktiga Sevilla.