Gert Kamsist sai Paide Linnameeskonna spordidirektor

Postimees Sport
Copy
Gert Kams
Gert Kams Foto: Paide linnameeskond

Eesti jalgpallikoondise endine paremkaitsja ja lõppenud hooajal FC Flora kaptenina meistritiitlini tüürinud Gert Kams alustas tänasest tööd Paide Linnameeskonna spordidirektorina.

1985. aastal Koerus sündinud 34-aastane Kams asub koordineerima Järvamaa esindusklubi sportlikku arengut esindusmeeskonnast noortetööni välja. 

Paide Linnameeskonna spordidirektor Gert Kams: «Mul on väga hea meel, et jalgpall on mind viinud tagasi juurte juurde Järvamaale! Olles aastaid jälginud Paide Linnameeskonna arengut ja tegemisi kõrvalt, võin julgelt väita, et klubi on arenenud loogilist rada pidi ning pidevalt on tehtud samme edasi. Loodan oma jalgpallurina saadud kogemuse rakendada klubi edasisse arengusse! Järvamaal on inimestel jalgpall südames!»

Paide Linnameeskonna president Veiko Veskimäe: «Gerdi liitumise üle on mul äärmiselt hea meel. Oleme üritanud klubi järjepidevalt loogiliste sammudena üles ehitada – alustasime aastaid tagasi noortesüsteemi rajamisega ning tänaseks katab meie noortesüsteem sisuliselt kogu Järvamaad. Noortetöö juhi Kert Küti kureerimisel töötab meie süsteemis hulk suurepäraseid treenereid ning erinevates treeningukeskustes käib trennides ligi 400 last. Tänaseks mängib meie esindusmeeskonnas märkimisväärne hulk Eesti noortekoondislasi ning neid juhendab väga ambitsioonikas ja töökas treenerite tiim. 

Spordidirektori ametikoha loomisega soovime tõsta kogu klubi sportlikku taset ja professionaalsust veelgi. Usun, et kõva töömehe, targa mängijana ja hea suhtlejana on Gert täpselt õige inimene klubis seda rolli kandma. Lisaboonus on muidugi see, et Gert on Koeru poisina täitsa oma mees!»

Eesti jalgpallikoondist esindas Kams 60 korral ning lõi 3 väravat, olles tänavu jaanuaris täpne ka EM-finaalturniirile jõudnud Soome vastu. Kamsi saldo FC Floraga oli võimas – 364 meistriliiga mängu ja 45 väravat, viis Eesti meistritiitlit, kolm karikavõitu ja kaks Superkarika võitu. Lisaks tuli Kams 2014. aastal SJK Seinäjoki ridades Soome liigakarika võitjaks ja Veikkausliigas hõbemedalile.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles