Üheksa minutiga kolm väravat löönud Arsenal lõpetas nukra seeria

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Arsenali mängijad tähistavad ajutise peatreeneri Freddie Ljungbergi juhendamisel saavutatud esimest võitu. Foto: TONY O'BRIEN/Action Images via Reuters

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Londoni Arsenal võõrsil linnarivaali West Ham Unitedi 3:1.

Arsenal jäi küll 38. minutil Angelo Ogbonna tabamusest kaotusseisu, kuid Gabriel Martinelli 60., Nicolas Pepe 66. ja Pierre-Emerick Aubameyangi 69. minuti väravad lõpetasid Arsenali üheksa mängu pikkuse võiduta seeria.

Liigatabelis on Arsenalil koos nüüd 22 punkti, mis annab 9. koha. Samas mahuvad 5.–11. kohal paiknevad meeskonnad vaid kahe punkti sisse. West Ham on 16 punktiga tabelis 16. kohal.