Suurest kolmikust saab nelik? Mercedese juht: see meeskond on suure sammu edasi teinud

Postimees Sport
Copy
Mercedese vormel 1 meeskonna juht Toto Wolff.
Mercedese vormel 1 meeskonna juht Toto Wolff. Foto: CLIVE MASON / AFP

Mercedese vormel 1 meeskonna juht Toto Wolff usub, et lõppenud hooajal ühe poodiumikoha saavutanud McLaren suudab järgmisel aastal heidelda suisa etapivõitude nimel.

McLareni hispaanlasest vormelisõitja Carlos Sainz juunior saavutas kolmanda koha dramaatilisel Brasiilia etapil. Hooaja üldarvestuses sai Sainz kuuenda ja McLaren meeskondlikus pingereas suure kolmiku järel neljanda koha.

Wolffi hinnangul on McLaren teinud suuri edusamme ja võib järgmisel aastal sekkuda kõrgesse mängu. «Praegu on vormel 1 sarjas kolm meeskonda, kes suudavad saavutada esikohti ja heidelda meistritiitli nimel, aga McLaren on jõudsalt arenenud ja tipule lähemale tulnud. McLarenis kõik toimib,» rääkis Wolff portaali GPFans.net vahendusel.

«Ma näen, et järgmine hooaeg tuleb palju keerulisem. Ma ei usu, et järgmisel hooajal võidab üks meeskond 10-12 etappi. Aga loomulikult anname maksimumi, et oma nõrkusi minimaliseerida ja suurepäraseid esitusi teha,» lisas Wolff.

2020. aasta vormel 1 hooaeg algab 15. märtsil, kui Austraalias legendaarsel Albert Parki tänavaringrajal on kavas esimene etapp. 

Tagasi üles