LeBron Jamesi kolmikduubel aitas Lakersil võiduseeriat pikendada

LeBron James palliga.
LeBron James palliga. Foto: Kim Klement/USA TODAY Sports

Läinud öösel pidas korvpalliliigas NBA järjekordse lahingu läänekonverentsi edukaim meeskond Los Angeles Lakers, kes alistas kindlalt 96:87 Orlando Magicu. Suurima toe sai Lakers taaskord oma superstaarilt LeBron Jamesilt.

Lakers pani võidule aluse võimsa avaveerandiga. Orlandos toimunud kohtumises lasid külalised võõrustajatel visata esimese 12 minutiga ainult üheksa punkti, millele ise vastati 26 silmaga.

Teisel veerandil suudeti eduseisu kasvatada juba 24-punktiliseks ja näis, et võit tuleb suurema vaevata, kuid Magic sedasi ei arvanud. Neljandal veerandil jõuti 71:71 viigini ja kodupublik oli pöördesse ajatud.

Seejärel võttis mängu enda peale just mängusangariks kerkinud LeBron James, kes oskusliku tegutsemisega sõudis Lakersi võidusadamasse. Tegemist oli Lakersi jaoks viienda järjestikulise võiduga, seejuures viimasest 16 mängust on võidetud lausa 15.

Kohtumise resultatiivseimaks kerkiski LeBron James, kes sai kirja kolmikduubli 25 punkti, 11 lauapalli ja 10 resultatiivset söötu. Orlando parimana viskas kolmandat hooaega liigas palliv Jonathan Isaac 19 silma.

Läinud öise suurima isikliku punktiskoori eest hoolitses taaskord James Harden, kes viskas Houston Rocketsi võidumängus Cleveland Cavaliersi üle 55 punkti. Hea tulemusega sai hakkama ka Kemba Walker, kes tõi Boston Celticsile 44 silma, kuid Walkeri kahjuks pidi tema kodumeeskond tunnistama Indiana Pacersi paremust.