Liverpool plaanib kommiraha eest osta Meistrite liigas säranud Jaapani tähtmängijat

Takumi Minamino

FOTO: JOE KLAMAR/AFP

Valitsev Meistrite liiga meister Liverpool pidas eile oma viimase alagrupiturniiri kohtumise Euroopa tugevaimas klubisarjas, kui võõrsil saadi jagu Salzburgist 2:0. Vastasleerist jäi Liverpooli peatreenerile silma Jaapani poolkaitsja Takumi Minamino. 

Nüüd on Liverpool valmis lähenema Salzburgis pallivale Takumi Minaminole juba järgmisel kuul, sest jaapanlase väljaostuklausel on suure jalgpalli jaoks ainult 8,5 miljonit eurot.

Jaapani koondislane jättis 0:2 kaotusmängus Liverpooli vastu hea mulje Inglismaa meeskonna peatreener Jürgen Kloppile ning nüüd on Liverpoolis mõtted liikuma läinud. Kuna meeskonnad kohtusid ka sügise alguses ja juba toona jäi Minamino Inglismaa meeskonnale silma, siis esialgu plaaniti üleminekut suveperioodiks. Nüüd saadi teada väljaostuklausli summa ja see võib kiirendada protsessi.

Jürgen Klopp jäi kõige rohkem rahule jaapanlase tehniliste oskustega. Ta oskas meeskonda juhtida ja seda suudavad ainult parimad keskväljamootorid. 24-aastane jaapanlane on Austria liigas saanud 14 kohtumisega kirja viis väravat ja ka sama palju resultatiivseid sööte, Meistrite liigas on kuue kohtumisega kirjas kolm väravat ja kaks väravasöötu. 

Kuulduste kohaselt on esialgne kokkulepe juba sõlmitud ja tuleb oodata jaanuari, et saaks asjale ametlikult joone alla tõmmata. 

Tagasi üles