Bottas MM-tiitli võitmisest: mul on kiirus olemas, ma ei pea imet tegema

Valtteri Bottas (paremal) ja Lewis Hamilton.

FOTO: XPB/XPB Images/Press Association Images

Mercedese F1-meeskonda kuuluv Valtteri Bottas arvab, et MM-tiitli võitmine pole uuel hooajal sugugi võimatu.

Hooaja alguses Austraalias etapivõidu teeninud Bottas kinnitas, et kogemuste abil on ta saanud palju paremaks sõitjaks ja refereeris ennast kui «Botas 2.0» versiooni. Hooaja lõpetas soomlane aga kokkuvõttes ikkagi Hamiltoni järel teisena.

«Tundub, et Hamiltoni alistamiseks ei olnud ma piisavalt palju arenenud. Pean kõiges suutma paremaks saada, et temaga reaalselt tiitli nimel võidu sõidan. Ütleme siis, et mul on vaja muutuda versioon 2.77-ks,» naljatles Bottas, vihjates hooaja alguses öeldule ning lisades sinna juurde oma stardinumbri 77.

«Tegelikult on Lewisest alati keeruline kiirem olla, aga samas ei ole lihtne ka teiste tippsõitjate vastu saada. Kogu seltskond tipus läheb aina ühtsemaks ning lihtsamaks ei lähe siin midagi. Kolm tippmeeskonna vahel tuleb uuel hooajal kõva andmine,» rääkis Bottas.

Siiski on soomlane veendunud, et MM-tiitli võitmiseks piisab väikestest asjadest: «Ma tean, et mul on kiirus ning võimekus tiitli nimel sõita olemas. Ma ei pea mingisuguse imega hakkama saama.»

Tagasi üles
Back