Barcelona kaotas koduliigas punkte, Madridi Realil võimalus tõusta liidriks

Lionel Messi
Lionel Messi Foto: ANDER GILLENEA/AFP

Hispaania jalgpalli kõrgliiga liider FC Barcelona viigistas Real Sociedadiga ning andis võimaluse Madridi Realil tõusta liidriks.

Sel hooajal vägagi korralikku minekut näidanud Real Sociedad ei valmistanud oma fännidele pettumust ka täna. Kohtumise 12. minutil teeniti penalti, mille realiseeris Mikel Oyarzabal. Siiski suutis avapoolaja lõpuks Barcelona seisu viigistada, värava autoriks oli Antoine Griezmann.

Teist poolaega alustas paremini Barcelona, avaväravale söödu andnud Suarez suunas nüüd omakorda väravasse Lionel Messi söödu ning viis Barcelona mängu 2:1 juhtima. Koduväljakul mänginud Sociedad suutis siiski 2:2 viigi välja võidelda, viigivärava autoriks oli Alexander Isak.

Barcelonal on nüüd Hispaania kõrgliigas kokku 35 punkti, Madridi Real jääb neist maha vaid ühe punktiga, aga Reali 16. vooru kohtumine Valenciaga peetakse homme. Sociedad on kogunud 28 punkti ning tõusnud kõrgliigas koguni neljandaks.