Vene koduklubi alistas Itaalia kõrgliigas Drelli koduklubi

Siim-Sander Vene.
Siim-Sander Vene. Foto: Korvpalliklubi Varese koduleht

Itaalia korvpalli kõrgliigas alistas Siim-Sander Vene koduklubi Varese teise eestlase Henri Drelli koduklubi Pesaro 103:87.

Varese ja Pesaro vahelise kohtumise esimene veerandaeg kulges tasavägiselt, Varese oli veerandaja lõpuks Pesaro vastu juhtimas vaid ühe punktiga. Ka teisel veerandajal ei suutnud Varese vahet sisse teha ning poolajaks oli Varese edu vaid 56:54.

Kolmas ja neljas veerandaeg kuulusid aga juba Vene koduklubile – kolmas veerandaeg võideti numbritega 26:20 ehk edu viimase veerandaja eel oli kaheksa punkti. Viimasel veerandajal kasvatati edu veel kaheksa punkti jagu ehk Varese võitis kohtumise 103:87.

Varese algkoosseisu kuulunud Vene jäi varakult vigastusega kimpu, ta sai kirja 10 mänguminutit, millega tõi koduklubi kasuks 7 punkti ja korjas neli lauapalli. Henri Drell Pesaro eest väljakule ei pääsenudki.