Super! Eesti jalgpalli tulevikulootus debüteeris Itaalia kõrgliigas Roma vastu

Georgi Tunjov.
Georgi Tunjov. Foto: Facebook: Georgi Tunjov

18-aastane Eesti jalgpalli tulevikulootus Georgi Tunjov sai Itaalia kõrgliigas koduklubi SPAL-i rivistuses väljakule kohtumises AS Roma vastu.

Tunjov on varasemalt kahel korral pääsenud kõrgliigas ka pingile, kuid nüüd pääses U19 koondisesse kuuluv poolkaitsja Tunkov esmakordselt ka väljakule.

SPAL asus mängu avapoolaja lõpus penaltist juhtima, kuid selgelt favoriit olnud Roma suutis siiski oma võtta – 63. minutil tegi skoori Lorenzo Pellegrini, 66. minutil viis penaltist meeskonna juhtima Diego Perotti.

Tunjov pääses väljakule kohtumise 77. minutil, pärast seda suutis Roma poolelt Henrikh Mkhitaryan lõppseisuks 3:1 vormistada.

SPAL on 15 mängu järel Itaalia kõrgliigas 9 punktiga viimasel kohal. Roma on 29 punktiga viies, täpselt Ragnar Klavani koduklubi Cagliari järel.