Eesti jetisõitja alustas MM-sarja finaaletappi teise kohaga

Jasmiin Üpraus.

FOTO: stardipaik.ee

Eesti jetisõitja Jasmiin Üpraus alustas MM-sarja finaaletappi teise kohaga.

Araabia Ühendemiraatides sõideti täna hommikul jetispordi MM-sarja finaali esimene sõitudevoor.

SKI Ladies GP1 klassis andis eestlanna Jasmiin Üpraus lahingu maailmameister Emma-Nellie Ortendahlile. Üpraus sai stardivõidu Emma-Nellie ees ja asus sõitu juhtima. Eestlanna eduseis püsis kuni eelviimase ringini, siis tegi Üpraus vea ning rootslanna pääses mööda. Maksimumpunktid sõidust läksid Emma-Nelliele, Üpraus oli teine ja Jonna Borgström Rootsist kolmas. Eestlanna MMi üldtabeli konkurent Estelle Poret oli viiendal kohal. Medalist lahutab Üpraust hetkel kaheksa punkti ja kaks sõitu on veel ees.

MM-sarja punktiseis:

1. EMMA-NELLIE ORTENDAHL 250

2. JONNA BORGSTROM 198

3. ESTELLE PORET 186

4. JASMIIN ÜPRAUS 178

Eestlastest ainsana SKI GP1 klassis võistlema pidanud Markus Lutsokert starti ei jõunud. Juba eile hommikustel treeningutel hakkas jett tõrkuma ja terve eilse päeva otsiti viga. Pärast väikest testi tehti täna hommikul otsus, et võistelda sellega võimalik ei ole ja Markus stardis ei osale. Sõidu võitis Kevin Reiterer.

Runabout GP1 klassis sai esimeses sõidus stardivõidu Jeremy Perez, meie Anton Pankratov oli avaringil 12. kohal. Kahjuks vedas Antoni tehnika alt ja sõit tuli katkestada. Sõidu võit läks Jeremy Perezile Prantsusmaalt, teine oli Marcus Jorgensen Taanist ja kolmas Samuel Johansson Rootsist.

Tagasi üles