Firmino hiline värav viis Liverpooli klubide MMi finaali

Roberto Firmino väravat tähistamas.
Roberto Firmino väravat tähistamas. Foto: KAI PFAFFENBACH/REUTERS

Klubida MMi poolfinaalis alistas Liverpool Mehhiko meeskonna Monterrey hilisest väravast 2:1

Liverpoolile pääses tänu Roberto Firmino hilisele väravale klubide Mmi finaali Liverpooli jaoks algas kohtumine positiivselt, sest juba 12. minutil kasutas Naby Keita ära Mohamed Salahi söödu ning viis Liverpooli 1:0 mängu juhtima.

Monterrey suutis Liverpoolile aga kohe vastata – kaks minutit hiljem suunas Alisson palli väravast eemale otse Rogelio Funese jalale, kes palli väravasse saatis ja seisu 1:1 viigistas. Poolajale mindi viigiseisus.

Kogu teise poolaja jooksul ei suutnud Liverpool Mehhiko meeskonna vastu kohtumist juhtima minna, kuid 85. minutil väljakule tulnud Firmino suutis esimesel üleminutil lõpuks Liverpoolile 2:1 võidu tuua ja klubide MM-i finaali viia.

Teises poolfinaalis võitis Brasiilia meeskond Flamengo Al-Hilali 3:1. Liverpooli ja Flamengo vaheline finaalkohtumine leiab aset laupäeval, 21. detsembril.