Siim-Sander Vene koduklubi sai Itaalias suure kaotuse

Siim-Sander Vene.
Siim-Sander Vene. Foto: Korvpalliklubi Varese koduleht

Eesti korvpalluri Siim-Sander Vene koduklubi Varese jäi Itaalia meistrivõistlustel alla Cremonale seisuga 72:93 (24:18, 17:29, 16:24, 15:22).

Varese võitis esimese veerandi numbritega 24:18, kuid pärast seda lasti püksikumm liigagi lõdvaks ning kolmanda perioodi järel oldi juba 57:71 kaotusseisus.

Vene, kes viibis platsil 21 minutit, viskas 12 punkti (kahesed 3/5, kolmesed 1/2, vabavisked 3/3) ja hankis viis lauapalli. Varese resultatiivseim oli 15 silmaga lätlane Ingus Jakovics. Cremona parimaks kerkis 21 punktiga Nicola Akele.

Turniiritabelis on Varese kuue võidu ja seitsme kaotusega 11. kohal, Cremona hoiab kaheksa võidu ning viie kaotusega neljandat positsiooni. Teise eestlase Henri Drelli leivaisa Pesaro mängib pühapäeval Pistoiaga.