Manchester United kaotas Inglismaa kõrgliiga viimasele meeskonnale

Manchester United
Manchester United Foto: Mike Egerton/PA Wire/PA Images

Inglismaa kõrgliiga 18. voorus kaotas Manchester United liigas viimasel kohal olevale Watfordile 0:2.

United vajas esikuuiku konkurentsis püsimiseks kindlasti võitu ning arvestades, et vastaseks oli liigas viimasel kohal olev meeskond, olid võimalused selleks vägagi soodsad.

Ometigi ei suutnud United täna kuidagi oma mängu käima saada. Avapoolaeg lõppes 0:0 viigiga, teisel poolajal jäädi kaotusseisu pärast väravavaht David de Gea eksimust – Ismaila Sarri löök põrkas läbi De Gea käte väravasse.

Kohtumise 54. minutil teenis Watford ka penalti, millest lõi värava Troy Deeney viies Watfordi 2:0 juhtima. Sellise seisuga ka kohtumine lõppes.

United on nüüd pärast 18. mänguvooru 25 punkti peal ning alles kaheksandal kohal. Watford jätkab viimasena ehk 20. kohal, kuid 12 punktiga tõusti samale pulgale eelviimase meeskonna Norwichiga.