Kaotusseisu jäänud Manchester United tegi fännidele jõulukingi

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Anthony Martial väravat tähistamas.
Anthony Martial väravat tähistamas. Foto: PAUL ELLIS/AFP

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Manchester United koduväljakul 4:1 Newcastle Unitedi.

Kuigi Newcastle läks mängu 17. minutil Matthew Longstaffi väravast juhtima, suundus kodumeeskond poolajapausile 3:1 eduseisus, sest 21. minutil oli täpne Anthony Martial, 36. minutil Mason Greenwood ning 41. minutil Marcus Rashford.

Teisel poolajal suutis Martial lüüa oma teise värava (51. minut) ning 4:1 skooriga kohtumine ka lõppes. Kusjuures, see oli alles esimene kord, kui Martial Manchester Unitedi särgis kodupubliku ees kaks väravat lõi.

Mängus sündis ka üks Premier League’i rekord. Nimelt teenis Manchester Unitedi poolkaitsja Scott McTominay juba 24. sekundil kollase kaardi.

Manchester Unitedil on koos nüüd 28 punkti, mis annab tabelis seitsmenda koha. Newcastle jätkab 25 punktiga kümnendal positsioonil.