Video ⟩ Madridi Real alistas Saudi Araabias Valencia ja sammus superkarikafinaali, Kroos lõi iluvärava

Toni Kroos
Toni Kroos Foto: GIUSEPPE CACACE/AFP

Hispaania esimeses superkarika poolfinaalis kohtusid omavahel suurklubid Madridi Real ja Valencia. Saudi Araabias peetud kohtumises suutis Real 3:1 võiduga koha finaalis kindlustada.

Real pani asjad paika juba avapoolajaga. 15. minutil avas mänguskoori sakslane Toni Kroos, kes toimetas mänguvahendi väravavõrku otse nurgalöögist. Kroos kasutas ära Valencia väravavahi peataoleku ning pani pallile imelise vindi, mis nahkkera otse väravasse lennutas.

39. minutil suurendas Reali eduseisu Isco. Hispaanlane surmas rinnaga temani tagasipõrkunud palli ning virutas mänguvahendi väravasse.

Teisel poolajal jõudis tabamuseni ka Luka Modric, kes 65. minutil fenomenaalse löögiga palli alla nurka toimetas. Valencia suutis vähemalt kohtumises auvärava lüüa, kui teisel lisaminutil realiseeris penalti kapten Dani Parejo.

Kroosi värav:

Nõnda sammus Real 3:1 võiduga pühapäevasesse superkarikafinaali, kus ootab vastast paarist Barcelona/Madridi Atletico. Nende omavaheline kohtumine peetakse juba homme, 9. jaanuaril.