Video ⟩ Jõhker! Pesapallitäht ründas kurikaga vastasmeeskonna mängumeest

Pesapallikurikad. Pilt on illustratiivne.
Pesapallikurikad. Pilt on illustratiivne. Foto: Maddie Meyer/AFP

Venezuela pesapalliliiga veerandfinaal kohtumine Aguilas del Zulia ja Caribes de Anzoategui vahel läks kohtunikel käest, sest Zulia mängumees ründas vastast kurikaga.

Kolmapäeval asetleidnud kohumine oli lõppfaasi jõudnud ning Anzoategui juhtis kohtumist 13:1. Ühtäkki kaotas pea Zulia mängumees Alex Romero, kes järsku otsustas kurikaga vastasmeeskonna püüdjat rünnata.

Pärast kahte kurikahoopi läks staadionil lahti täielik kaos. Mõlema meeskonna pinglit tuli väljakule mängumehi, kes rusikatega õigust jalule tulid seadma.

Pärast mitme minutilist mänguseisakut otsustas kohtunik riietusruumi saata koguni üheksa väljakul jõhkrutsenud pesapallurit. Kohtumine lõppes Anzoategui 13:2 võiduga.

Nelja võiduni peetavat veerandfinaali juhib Zulia 3:2 ning järgmine omavaheline kohtumine peetakse juba täna öösel.