Kaotusseisu jäänud Liverpool sai magusa võidu

Steven Gerrard (vasakul) väravat tähistamas.
Steven Gerrard (vasakul) väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel alistas Liverpool eile hilsõhtul koduväljakul 3:1 Newcastle Unitedi.

Siiski lõid kohtumise kõik neli väravat Liverpooli mängijad ning Newcastle asus 25. minutil matši juhtima Daniel Aggeri omaväravast.

30. ja 67. minutil oli täpne juba Craig Bellamy ning seekord sahises vastaste väravavõrk. Kohtumise lõppseisu vormistas Steven Gerrard 78. minutil.

Liverpool tõusis turniiritabelis 34 silmaga viiendaks, kuid neil on nüüd konkurentidest üks kohtumine rohkem peetud. Liidrikohta jagavad Manchester City ja Manchester United 45 punktiga.